BARBRO GUSTAFSSON. Litografi.

BARBRO GUSTAFSSON. Litografi.
4406892. BARBRO GUSTAFSSON. Litografi.

Figurkomposition. Signerad 23x30 cm
Totalmått 38x44 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 38x44 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 120