YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-talets senare del.

4406875. YTTERFODER, porslin, Kina, 1900-talets senare del.

Höjd 16 cm. Övre diameter 20 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 157