SPEGEL, förgylld ram, 1900-tal.

4406789. SPEGEL, förgylld ram, 1900-tal.

Höjd 57, bredd 50 cm.

Bruksslitage, anlupet glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 57, bredd 50 cm.

Bruksslitage, anlupet glas.

Antal besök: 153