DÖRRKLÄPP, metall, 1900-tal.

DÖRRKLÄPP, metall, 1900-tal.
4406785. DÖRRKLÄPP, metall, 1900-tal.

Höjd 17, bredd 11 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17, bredd 11 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 223