OLLE ÄNGKVIST. Färglitografi.

OLLE ÄNGKVIST. Färglitografi.
440678. OLLE ÄNGKVIST. Färglitografi.

Vänd mot ljuset blir gestalten en skugga. Signerad och numrerad 44/80 ex. 80x65 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 763