MARIE WESTMAN. KRYDDSET, "PICKNICK", RÖRSTRAND.

4406689. MARIE WESTMAN. KRYDDSET, "PICKNICK", RÖRSTRAND.

Teak och porslin.
Höjd 10cm.

Senapsburk med gulnad, krackeleringar.
Små fotnagg. Hållare saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak och porslin.
Höjd 10cm.

Små fotnagg. Hållare saknas.

Antal besök: 345