BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Pernilla Dux.

4406674. BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Pernilla Dux.

Stomme i bok, kärnläder med svart nackkudde, stämplad Bruno Mathsson DUX,
Ny klädsel.

Stomme med bruksslitage
Ny läderklädsel
Något ostadig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ny klädsel.

Stomme med bruksslitage
Ny läderklädsel
Något ostadig.

Antal besök: 960