SNEDKLAFFBYRÅ, mahogny, England, 1900-talets andra hälft.

440666. SNEDKLAFFBYRÅ, mahogny, England, 1900-talets andra hälft.

Höjd 100 cm
Bredd 76 cm
Djup 45 cm.

Bruksslitage
Mindre märken och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm
Bredd 76 cm
Djup 45 cm.

Bruksslitage
Mindre märken och skav.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 576