CAFEBORD, metall och trä, 1900-talets andra del.

440663. CAFEBORD, metall och trä, 1900-talets andra del.

Längd 70 cm. Bredd 60 cm. Höjd 76 cm.

Bruksslitage. Märken på bordsskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 416