PELARBORD.

PELARBORD.
4406544. PELARBORD.

Höjd ca 76 cm.
Längd ca 90 cm.
Bredd ca 69 cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
4406544. PELARBORD.

Höjd ca 76 cm.
Längd ca 90 cm.
Bredd ca 69 cm.

Antal besök: 187