BAUME & MERCIER, armbandsur, Hampton, stål, 2000-tal.

4406526. BAUME & MERCIER, armbandsur, Hampton, stål, 2000-tal.

Quartz med datum.
Referensnummer: 65694
Serienummer: 5571381
Mått: 27 x 31 mm
Armband i läder, original.
Sölja, original.
Boett besatt med 20 st diamanter.

Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Troligen utgånget batteri. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Quartz med datum.
Referensnummer: 65694
Serienummer: 5571381
Mått: 27 x 31 mm
Armband i läder, original.
Sölja, original.

Antal besök: 323