Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Skulptur
SKULPTUR, madonna, målat trä, antik.
440641. SKULPTUR, madonna, målat trä, antik.
Höjd 37 cm.
Slitage och skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 37 cm.
Slitage och skador.
Helsingborgs Auktionskammare
940