PLÅTSKÅP, industri.

PLÅTSKÅP, industri.
4406394. PLÅTSKÅP, industri.

Höjd ca 208 cm.
Bredd ca 102 cm.
Djup ca 57 cm.

Bruksslitage, repor, märken, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4406394. PLÅTSKÅP, industri.

Höjd ca 208 cm.
Bredd ca 102 cm.
Djup ca 57 cm.

Antal besök: 148