RING MED GRÖN STEN, 9K GULD.

RING MED GRÖN STEN, 9K GULD.
4406383. RING MED GRÖN STEN, 9K GULD.

Storlek 17mm/53.
Total vikt ca 2,6 gram.

Bruksrepor. Sten med små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 17mm/53.
Total vikt ca 2,6 gram.

Antal besök: 879