Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
LILLEMOR MANNERHEIM. Vas, keramik, modell "M 25" med glasyr "Skimra", Gefle Porslinsfabrik, 1900-talets mitt.
440623. LILLEMOR MANNERHEIM. Vas, keramik, modell "M 25" med glasyr "Skimra", Gefle Porslinsfabrik, 1900-talets mitt.
Höjd 31,5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 31,5 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
914