LILLEMOR MANNERHEIM. Golvvas, stengods, modell "M 44", "Stora hjärtat", Gefle Porslinsfabrik, 1900-talets mitt.

440616. LILLEMOR MANNERHEIM. Golvvas, stengods, modell "M 44", "Stora hjärtat", Gefle Porslinsfabrik, 1900-talets mitt.

Grön rinnglasyr. Höjd 36 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på insida kant med retusch.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön rinnglasyr. Höjd 36 cm.

Antal besök: 1 091