SOFIA BELLANDER. "Vas", olja på duk, signerad Sofia Bellander.

4406163. SOFIA BELLANDER. "Vas", olja på duk, signerad Sofia Bellander.

62x55 cm.
Duk monterad runt ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

62x55 cm.
Duk monterad runt ram.

Antal besök: 227