CYKEL Kungs Borgholm 28".

CYKEL Kungs Borgholm 28".
4406155. CYKEL Kungs Borgholm 28".

28 tum.

Slitage samt skador, smuts. Finns inte luft. Däck trasiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 tum.

Antal besök: 341