BORD/PIEDESTALER 1 par med stenskiva, 1900-tal.

440611. BORD/PIEDESTALER 1 par med stenskiva, 1900-tal.

Höjd ca 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 60 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 478