ANDERS ÖSTERLIN. Färgserigrafi.

4406110. ANDERS ÖSTERLIN. Färgserigrafi.

Numrerad och signerad 80/90, 78x63 cm, totalmått 101x76 cm.

Glas saknas, mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas saknas, mindre skada.

Antal besök: 112