OKÄND KONSTNÄR. Tuschteckning.

4406099. OKÄND KONSTNÄR. Tuschteckning.

Abstrakt komposition. Osignerad 28x28 cm. Totalmått 53x53 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 158