KANDELABER, mässing, 13-ljuspunkter, 1900-tal.

4406097. KANDELABER, mässing, 13-ljuspunkter, 1900-tal.

Höjd 46, bredd 31,5 cm.

Bruksskick,
Ytsmuts och stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46, bredd 31,5 cm.

Bruksskick,
Ytsmuts och stearinrester.

Antal besök: 393