BLOMBORD, 1900-tal.

BLOMBORD, 1900-tal.
4406082. BLOMBORD, 1900-tal.

Höjd cirka 73,4 cm cirka 77 x 48 cm.

Bruksskick, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!
4406082. BLOMBORD, 1900-tal.

Bruksskick, senare målning.

Antal besök: 605