BRICKBORD, rokokostil, Upsala Ekeby.

4405964. BRICKBORD, rokokostil, Upsala Ekeby.

På hjul.
Bemålad keramikskiva.
Höjd 67,5 cm.
Bredd 80 cm.
Djup 54 cm.

Bruksslitage. Smärre stötmärken. Keramikskiva med glasyrkrackelering. Senare hjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

På hjul.
Bemålad keramikskiva.
Höjd 67,5 cm.
Bredd 80 cm.
Djup 54 cm.

Antal besök: 231