HERMÈS, bälte, läder, Paris, Frankrike.

4405935. HERMÈS, bälte, läder, Paris, Frankrike.

Storlek 115.

Smärre bruksskick, skador på lådan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 115.

Antal besök: 633