GRANATHYLSA MED SPETS, Stridsvagn, Bofors.

4405923. GRANATHYLSA MED SPETS, Stridsvagn, Bofors.

Kaliber ca 10 cm. Höjd 94 cm. Diameter botten ca 15 cm.

Bruksslitage, mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, mindre bucklor.

Antal besök: 483