VÄXTHUS, 1900-tal.

VÄXTHUS, 1900-tal.
4405804. VÄXTHUS, 1900-tal.

Trä, glas.
Höjd 29,5 cm
Längd 45,5 cm
Djup 38 cm.

Slitage. Smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!
4405804. VÄXTHUS, 1900-tal.

Trä, glas.
Höjd 29,5 cm
Längd 45,5 cm
Djup 38 cm.

Slitage. Smuts.

Antal besök: 443