DEKORELEMENT, 2+2. Gjutjärn, 1800/1900-tal.

440580. DEKORELEMENT, 2+2. Gjutjärn, 1800/1900-tal.

Ett par, höjd ca. 30 cm.
Ett par, höjd ca. 31 cm.
Möjligen till kamin. I form av lejontassar.

Rost. Färgbortfall. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett par, höjd ca. 30 cm.
Ett par, höjd ca. 31 cm.

Rost. Färgbortfall. Slitage.

Antal besök: 543