VÄGGRELIEFER, 3 st, Keruber.

VÄGGRELIEFER, 3 st, Keruber.
4405756. VÄGGRELIEFER, 3 st, Keruber.

Keramik.
Höjd ca 19 till 21 cm
Bredd ca 14 till 16 cm.

Ålderslitage, förekommer smånagg/sprickor baksidor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Keramik.
Höjd ca 19 till 21 cm
Bredd ca 14 till 16 cm.

Antal besök: 184