FOLKDRÄKTSDELAR, 3 delar, Herr.

4405741. FOLKDRÄKTSDELAR, 3 delar, Herr.

Byxa, midjemått ca 66, längd ca 74 cm.
Byxa, midjemått ca 76, längd 75 cm.
Väst, rygglängd från krage, ca 43,5 cm.

Slitage, fläckar, skador, en knapp saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 783