SOFFBORD, 1970-tal.

SOFFBORD, 1970-tal.
4405640. SOFFBORD, 1970-tal.

Furu. Längd 140, bredd 87, höjd 44,5 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4405640. SOFFBORD, 1970-tal.

Antal besök: 536