BORD med grön stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

440560. BORD med grön stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Skuren dekor på ben.
Diameter 58.5 cm. Höjd 56.5 cm.

Bruksslitage. Stenskiva med ytliga repor samt enstaka smärre nagg på hörn. Ben med repor samt smärre stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor på ben.

Antal besök: 711