JAVIER BALLESTER, "MONTESOL". ”Trafik”.

4405577. JAVIER BALLESTER, "MONTESOL". ”Trafik”.

Bläck- och akvarellteckning på papper.
Signerad och med titeln ”Trafik”.
37x27 cm.

I gott skick. Träram med skyddande skärm. Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

37x27 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 146