KLAFFBORD, vitmålat, 1900-talets början.

4405532. KLAFFBORD, vitmålat, 1900-talets början.

Höjd: ca 77 cm.
ca 100 x 100 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 77 cm.
ca 100 x 100 cm.

Slitage, märken.

Antal besök: 279