VÄGGKONSOL, Kerub, 1900-tal.

VÄGGKONSOL, Kerub, 1900-tal.
4405442. VÄGGKONSOL, Kerub, 1900-tal.

Höjd 34 cm
Bredd ca 35 cm
Djup 17 cm.

Ålderslitage, förekommer färgbortfall/nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm
Bredd ca 35 cm
Djup 17 cm.

Antal besök: 278