HERBARIUM. Växtbok, 1940-tal.

HERBARIUM. Växtbok, 1940-tal.
4405288. HERBARIUM. Växtbok, 1940-tal.

421 x 27 cm och ca 7 cm hög.

Ålders- och bruksrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

421 x 27 cm och ca 7 cm hög.

Antal besök: 141