SOFFBORD, Björk, 1900-tal.

SOFFBORD, Björk, 1900-tal.
4405260. SOFFBORD, Björk, 1900-tal.

Längd 129 cm
Bredd 73 cm
Höjd 58 cm.

Åldersitage, brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 129 cm
Bredd 73 cm
Höjd 58 cm.

Åldersitage, brukslitage.

Antal besök: 327