AMPLAR 2 st glas med metallhållare, 1900-tal.

440523. AMPLAR 2 st glas med metallhållare, 1900-tal.

Glas höjd ca 12-12,5 cm. Diameter ca 17- 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 555