5-delad modulär soffa/fåtöljer, läder, 1970-tal, träsitsskal, stoppade sits- och ryggkuddar, täckt med brunt läder,
Mått på varje ca.: h. 81 cm, sitshöjd 43 cm, b. 80 cm, djup 80 cm.
Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, repor, gnidning och stötar, läder patinerat/missfärgat, sömmar öppna på plats, ibland saknade skruvar.