EN SAMLING TAVELRAMAR (ANTAL).

4405072. EN SAMLING TAVELRAMAR (ANTAL).

För att inkludera förgyllda exempel, den största 93cm x 72cm.

allmänna märken och slitage, en ram med lösa fogar, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 118