SLAGLÅSPISTOLER, 2 stycken, 1800-tal.

4405055. SLAGLÅSPISTOLER, 2 stycken, 1800-tal.

Längd 19,5-22 cm.

Åldersslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19,5-22 cm.

Åldersslitage, märken.

Antal besök: 356