SOFFBORD, björk, "bockbord", 1900-tal.

4405047. SOFFBORD, björk, "bockbord", 1900-tal.

Plankbord, i stil med bockbord.

Mått: 136x80, höjd 53.

Bruksslitage,
Repor, skav och glipor något i stavlimning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 136x80, höjd 53.

Bruksslitage,

Antal besök: 966