GRETA GERELL. "Skagersbrunn".

GRETA GERELL. "Skagersbrunn".
4405010. GRETA GERELL. "Skagersbrunn".

Blandteknik på papper, 34 x 17 cm, inklusive ram 36 x 19 cm. Signerad och daterad Greta Gerrell 1918.

Ej examinerad ur ram, fuktfläckar i nedre bildkant.

Greta Gerell (1898–1982)

Tema

Greta Gerell - ett konstnärskap

Gör en kostnadsfri värdering!

Greta Gerell (1898–1982)

Tema

Antal besök: 578