RING, Guld 18K, Borgila, 1900-tal.

4404979. RING, Guld 18K, Borgila, 1900-tal.

Stämplad.
Vikt: 4,2 gram
Inre diametermått: 19 mm.

Personlig inskription, mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad.
Vikt: 4,2 gram
Inre diametermått: 19 mm.

Antal besök: 313