POKAL, silver, GAB, 1899.

POKAL, silver, GAB, 1899.
4404945. POKAL, silver, GAB, 1899.

Förgylld insida, foten med bladformad dekor, gravyr med dedikation. Höjd ca 26,5 cm.
Vikt ca 722 g.

Något bruksslitage, märken, repor, små bucklor, sliten förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt ca 722 g.

Antal besök: 130