NILS ESSEN. olja på duk, signerad.

440490. NILS ESSEN. olja på duk, signerad.

Kustlandskap. Ca 29 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustlandskap. Ca 29 x 34 cm.

Antal besök: 4 600