SKRIVPULPET, med 5 -LÅDOR.

SKRIVPULPET, med 5 -LÅDOR.
4404764. SKRIVPULPET, med 5 -LÅDOR.

Bemålad trä.
Höjd ca 129 cm.
Bredd ca 66 cm.
Längd ca 68 cm.

Bruksslitage, repor samt märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad trä.
Höjd ca 129 cm.
Bredd ca 66 cm.
Längd ca 68 cm.

Antal besök: 160