GOLVUR, Westerstrand, daterad 1986.

4404755. GOLVUR, Westerstrand, daterad 1986.

Bredd 57 cm.
Djup 23 cm.
Höjd 206 cm.

Bruksslitage, skada gångjärn, ej fullständigt genomgången. Ej testad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 57 cm.
Djup 23 cm.
Höjd 206 cm.

Antal besök: 277