MODULSOFFA i skinn, 6 sektioner, 1900-talets andra hälft.

4404746. MODULSOFFA i skinn, 6 sektioner, 1900-talets andra hälft.

Soffa som går att bygga ihop eller dela hur man vill. 3 hörnmoduler och 3 raka moduler.

Bredd rak modul ca 70 cm
Bredd hörnmodul ca 84 cm
Rygghöjd ca 66 cm
Sitthöjd ca 41 cm
Djup ca 78 cm.

Bruksskick. Fläckar och revor i tyget förekommer. Enstaka fästen undertill saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd rak modul ca 70 cm
Bredd hörnmodul ca 84 cm
Rygghöjd ca 66 cm
Sitthöjd ca 41 cm
Djup ca 78 cm.

Antal besök: 733