VRILSKÅL/FAT, 1900-tal.

VRILSKÅL/FAT, 1900-tal.
4404581. VRILSKÅL/FAT, 1900-tal.

Höjd ca 10 cm
Längd ca 39 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 cm
Längd ca 39 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 222